Praca w Trimex - poszukiwany handlowiec

Przedstawiciel Handlowy w branży audio

Miejsce pracy: terytorium Polski

Firma TRIMEX poszukuje kandydata na stanowisko przedstawiciel handlowy. TRIMEX zajmuje się dystrybucją kolumn głośnikowych i elektroniki do ich sterowania.

Zadania:

  • aktywność w pozyskiwaniu nowych klientów
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • dbanie i umacnianie wizerunku firmy
  • realizacja wyznaczonych celów i zadań sprzedażowych

Wymagania:

  • dyspozycyjność - praca będzie polegała na kontaktach z odbiorcami na terytorium Polski (prawo jazdy oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu - niezbędne)
  • komunikatywność - konieczna jest łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność konwersacji
  • mile widziana znajomość branży audio i high-end oraz chęć szybkiego pogłębiania wiedzy

Oferujemy:

  • atrakcyjną pracę
  • atrakcyjne oraz motywujące wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy i jej efektów
  • szkolenia produktowe
  • samochód, telefon, laptop itp.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres: praca@trimex.pl
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania na nie wszystkie zgłoszenia.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

JoomShaper