Davis Acoustics - nowa marka w dystrybucji

Miło nam poinformować, że od dnia 03.12.2018 roku firma Trimex jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów marki Davis Acoustics. Davis Acoustics projektuje i produkuje we Francji od ponad 30 lat prestiżowe głośniki (przetworniki) oraz kolumny głośnikowe sprzedawane na całym świecie. Aktualna oferta dzieli się na kilka serii produktów.

Exposure - nowa seria 5010

Do oferty Exposure'a składającej się dotychczas z serii 1010, 2010S2, XM, 3010S2 oraz MCX dołącza nowa seria 5010. Pojawiają się dwa nowe produkty: przedwzmcniacz liniowy 5010 PRE z opcją montażu karty DAC i karty phono oraz monofoniczne końcówki mocy 5010 MONO PWR AMP dysponujące mocą 200W (8ohm) lub 370W (4ohm) na kanał.

TCI Cables

Miło nam poinformować, że nasza oferta rozszerza się o nową brytyjską markę TCI Cables. Przewody TCI Cables (True Colours Industries) produkowane są od ponad 25 lat. Są one dedykowane do wysokiej jakości systemów Hi-Fi. Pierwszy produkt TCI Cobra został oryginalnie zaprojektowany w 1993 roku i choć udoskonalany przez lata, pozostaje w dużej mierze wierny oryginalnemu projektowi.

Lyngdorf TDAI-3400 i FR-1

Firma Lyngdorf wprowadza do oferty dwa zupełnie nowe produkty. Bardzo rozbudowany wzmacniacz zintegrowany Lyngdorf TDAI-3400, który posiada on między innymi wbudowany odtwarzacz strumieniowy, system korekcji akustycznej pomieszczenia RoomPerfect™ oraz pełnopasmowe (nie wymagające subwoofera) ścienne kolumny głośnikowe Lyngdorf FR-1.

Exposure - nowe produkty w serii XM

Najnowsza seria Exposure'a składająca się dotychczas z przedwzmacniacza gramofonowego XM3 oraz wzmacniacza zintegrowanego z wbudowanym DAC i pre gramofonowym zostaje poszerzona. Do oferty dochodzi przedwzmacniacz liniowy z DAC XM7, monofoniczne końcówki mocy XM9 oraz wzmacniacz słuchawkowy XM HP.

Lyngdorf MP-50

Zaprojektowany i opracowany w Danii przez Lyngdorf Audio, bezkompromisowy procesor dźwięku przestrzennego Lyngdorf MP-50 zapewnia niespotykane dotąd możliwości i elektryzujące doświadczenie w dziedzinie kina domowego, przewyższając wszystkie dostępne na rynku urządzenia w swojej klasie i wyższej.